Ben bu diziyi izlemişim / Go Ho’s Starry Night

 

Evet valla izlemişim, yeniden izlemeye kalkınca farkettim. Fil hafızalı biri olarak, ne zaman izlemiştim ben bunu, herhalde gece yarısı saat 3- 5 arası izledimdi diye de şaşırdım. Bir de yazmamışım izledikten sonra, o da ilginç. SNSD Yuri’yi pek sevmediğimden mi acaba ? Malumunuz üzere özellikle kadın idollere biraz kılım. Bu kızcağız da en son Defendant’da Ji Sung ile oynayamadıydı  ya, Hyeri faciasından sonra ona da sinir olmuştum. Bu yetenekli adama ne diye yetenekli kadınlar bulmazlar diye hala kızıyorum.

Bu dizi  2016 yılında yayınlanmış mini web drama. Dört Bölüm halinde yayınlanmış, siz yirmişer dakikalık 20 bölüm olarak bulup, izleyebilirsiniz. Bölümler çıtır çerez gibi göz açıp kapayıncaya kadar bitiyor. Siz de Kang Tae Ho gelecek bölüm ne yapacak acaba diye merakla bir diğer bölüme geçiyorsunuz. Kang Tae Ho tabii anlayabileceğiniz gibi Kim Young Kwang. Bir reklam şirketinde yönetici. Kızımız da onun astı olarak çalışıyor. 29 yaşında eski sevgilisi bunu bırakmış, annesi ezikleyip duruyor, işe yaramaz bir tanecik oğlu var, sınavlara hazırlanan, habire onu pohpohlayıp duruyor. Yöneticisi kızı başka takıma geçiriyor, bu takıma yeni atanan yönetici de bilin bakalım kim oluyor, evet evet bildiniz kızın eski sevgilisi.

Huysuz Kang Tae Ho

 

İkinci erkek, kızın eski sevgilisi :

Beyimizi en son The Legend of The Blue Sea dizisinde izlemiştim.

Bu da yetmezmiş gibi şirkette yeni başlayan çapkın ufaklık ve patronlardan bir ajussi ile bir başka iş arkadaşı da kızın peşinde. Yani şirkette altı kadar erkek varsa beşi kıza yazıyor. Çok salakça !

Biz de iş ortamındaki sorunlar eşliğinde kızın peşindeki çocukların atraksiyonlarını izliyoruz. Bu arada Lee Jong Suk ile Park Shin Hye de dizide misafir oyuncu olmuşlar.

Dizinin adı ise kızın iş dışında yazdığı blogla ilgili. Tanıdığı erkekleri yazıp yıldız veriyor.

Eğer canınız sıkılıyorsa, yapacak işiniz de yoksa günü geçirmek için izlenebilecek bir mini dizi. Zaten bir günde de bitirirsiniz.

 

Bun en çok huysuz Kang Tae Ho’nun kıza sık sık ” Ne bakıyorsun ? İndir gözlerini ! deyişini sevdim. Ulan neye baktığı belli kızın insafsız, bir de soruyor 🙂

 

Dizi müziğinden bir örnek 🙂

You may also like...

4 Responses

  1. burcu says:

    Hello Mr Right dizisinide yorumlarmısınız böyle 🙂

  2. Gül says:

    Bu diziyi nihayet ben de izledim ajumma,sevdim mi?evet,sevdim.Özellikle kızın saf salak hallerini sevdim..müdür kang’ın herhalinden belli olan yanıklığını kızın bir türlü anlayamaması beni çok eğlendirdi.Gerçekten çıtır çerez dizilerden,sevimli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: