Her gün yeni bir kalıp, içerisi hep aynı, THE BEAUTY INSIDE

 

b10

Bu filmi epeydir bekliyordum. Kalabalık ünlü kadrosu çekiyor tabii insanı. Konusu da fantastik ilginç. O yüzden görür görmez hemen izledim.

En son Kill me Heal Me’de kişilikleri, özellikle de Shin Se Gi ve Perry Park’ı pek sevmiş, yedi kişilikle yaşamak ilginç olurdu, kız adamı iyileştirmeseydi demiştim. Burada farklı kişilikler yoksa da, farklı bedenler var. Konusu 2012 tarihli bir Amerikan filmine dayanan 2015 tarihli bu Kore filmi her sabah farklı bir bedenle uyanan Woo Jin isimli adam ve onun kız arkadaşının öyküsünü anlatıyor.

b8

 

Film bir yıldızlar geçidi gibi. “Aaa onu da bu diziden tanıyorum, vay bu da şu dizide şuydu, anaaa kim çıktı “çığlıklarıyla filmi izleyebilirsiniz. Tabii en önemli olaylar en önemli kişiler aracılığıyla yaşanıyor.Örneğin Woo Jin kız arkadaşıyla tanıştığında Park Seo Joon. Zaten bu aralar She was pretty ve A Witch’s romance yüzünden Seo’ya boğulmuş durumdayım, yine de bu sevimli ufaklığı seyretmekten şikayetçi değilim tabii. Ben de olsam o bedenle tanışırdım sevdiğim kızla.

seo

 

Yalnız Seo dört gün sonra dayanamayıp uyuyunca Haemoo’daki şu deli denizci oldu ya, kepazelik valla.

Tanışıp işleri ısıttıktan sonra daha da ileri gidecek olsam açıkçası ben de Lee Jin Wook’u kullanırdım. I Need Romance 2012’de yataktan çıkmadıydı malum 🙂 Kızın çevresinin de dibi düştü adamı görünce.

b6

 

E evlenme teklifini Lee Dong Wook yapınca kabul etmek istemeyen kız azdır 🙂 Adamın hep böyle kalması için yapılabilecek şeyler neler, ben olsaydım bir araştırırdım kızın yerinde 🙂

b5

Bir ara filmin başlarında Park Shin Hye oldu, en yakın erkek arkadaşı sulanmaya kalktı.

b7

Bir ara Secretly Greatly oyuncusu , To the Beautiful You’nun second leadi sevimli çocuk Lee Hyun Woo oldu.

b3

Bir ara da Cunning Single Lady second lead’i Seo Kang Joon olup, kızdan papara yedi.

b4

 

 

My Love Eun Dong’un küçük oyuncusu, Eun Dong’un oğlu da bir ara Woo Jin oldu. Ben bu veledi çok seviyorum.

Filmi Yoo Yeon Suk ile bitirdi. Ben daha kendilerini seyretmedim, ama bu filmden sonra merak da etmedim değil.

b2

 

Bence açık bir çok yer kaldı filmde. Tümünü değerlendirdiğimde çok çok da Aman Allahım ! derecesinde bulmadım. Öte yandan bir ünlüler geçidi olması ve bu ünlülerin taş çatlasa en fazla 4-5 dakikaya rollerini sığdırmaları, ilginç ve önemliydi. Bu arada kız ne şanslı ya, bu kadar yakışıklıyı öptü bir filmde. Gerçi adı da şeye çıktı ama o kadar olur.

You may also like...

4 Responses

  1. maki says:

    adı neye çıktı, han hyo joo hakkında dedikodu mu var yoksa? 🙁

  2. Deli Ajumma says:

    Yok canım filmde kızı hep farklı adamlarla görünce , millet kevaşe bu diyordu

  3. Kiperg says:

    Anlayamadım,nasıl yani hergün başka bir surat,başka bir tip mi oluyor?valla mı?iyiymiş ya..nerden alınıyor bu çeşit?isterdim ben de öyle olmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: